Hizmetler & Markalar

Elektrik, elektronik, aydınlatma malzemeleri, tarımsal sulama ürünleri, avize, elektrik motorları, jeneratör, dalgıç su pompaları, santrifüj, hidrafor, elektrikli ev aletleri, tamir takımları, reaktif kompanzasyon pano imalatı, şalt elektrik malzemeleri, temiz su pvc boru ve sarı döküm montaj aparatları, elektrik pano, kablo, ampül çeşitleri, sayaç, elektronik montaj aksesuarları ve imalatı, her türlü iç ve dış seslendirme sistemleri, görüntülü güvenlik sistemleri aksesuarları satışı ve montaj malzemeleri, uydu tv dağıtıcı sistemleri ve satışı, A.G. taahhüt işleri ve elektrik malzemeleri satış ve montajı.

Aydınlatma

Firmamız aydınlatma üzerinde de senelerin verdiği deneyim ve bilgiyi, kalite ve estetiğe çevirmektedir. Tecrubeli kadromuz ile siz müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet vermekteyiz.

 

Elektronik

Firmamız yeni teknolojiyi en güvenilir ve en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırmaktadır. Geniş ürün yelpazemiz, uygun fiyatlarımız ve yerinde montaj imkanlarımızla 30 yıldır halkımızın elektronik ihtiyaçlarını gidermekte öncüyüz.

Elektrik

Sekmen Elektrik & Elektronik, sektördeki 30 yıllık deneyimi ile binlerce projeyi başarıyla tamamlamış, elektrik malzemeleri konusundaki ticari başarısını, zamanında, doğru, kaliteli, sürekli hizmet ilkelerini esas alarak sürdürmüştür.

 

Tarımsal Sulama

Firmamız 1984 yılından beri sulama konusunda peyzaj sulama sistemleri ile basınçlı tarla sulama sistemlerinin (damla sulama, yağmurlama sulama) projelendirilmesi, malzeme temini ve anahtar teslimli yapım işlerini başarıyla yürütmektedir.