1981 den beri...

Sekmen Elektrik & Elektronik 1981 yılında Ahmet Sekmenoğlu, Mustafa Sekmenoğlu ve Mehmet Sekmenoğlu tarafından kurulmuştur. Firmamız Balıkesir, Dursunbey, Çevre ilçe ve köylerde faaliyet göstermektedir. 4 Katlı mağazamız, açık kapalı depolarımız, tecrübeli kadromuz ve temsil ettiğimiz güvenilir markalar ile 30 yıldır halkımızın ilk tercihi olmanın haklı gururunu taşımaktayız. İlk günden bugüne müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız daima sürdürdüğü memnuniyet politikalarıyla günden güne daha geniş kitlelere hitap etmektedir.

Faliyet Alanlarımız
Faaliyet alanlarımız içerisine Elektrik Plan Proje Taahhüt, Network Altyapı Uygulamaları, Otomasyon hizmetleri ve Akıllı ev sistemleri kurulumu girmektedir. Bu alanlarla ilgili belirlenmiş avrupa ve dünya standartlarından kesinlikle taviz verilmeden hizmet sunmaktayız. Konusunda uzman teknik bir kadroya sahip olan firmamız, bilinçli sorumluluk anlayışı ile görev yapmaktadır. Gelişen teknolojik yeniliklere, araştırma ve eğitime uyum sağlayarak gelişmeyi her zaman çalışma anlayışımızdaki temel ilke olarak benimsemekteyiz.

Firmamız elektrik, elektronik, aydınlatma malzemeleri, tarımsal sulama ürünleri, avize, elektrik motorları, jeneratör, dalgıç su pompaları, santrifüj, hidrafor, elektrkli ev aletleri, tamir takımları, reaktif kompanzasyon pano imalatı, şalt elektrik malzemeleri, temiz su pvc boru ve sarı döküm montaj aparatları, elektrik pano, kablo, ampül çeşitleri, sayaç, elektronik montaj aksesuarları ve imalatı, her türlü iç ve dış seslendirme sistemleri, görüntülü güvenlik sistemleri aksesuarları satışı ve montaj malzemeleri, uydu tv dağıtıcı sistemleri ve satışı, A.G. taahhüt işleri ve elektrik malzemeleri ticareti ile faaliyet göstermektedir.